Trénink s diagramem

Pomalu se blíží podzimní sezona článků, videí a dalších dílů podcastu. Inspirací pro tento článek byla ale otázka v poradně na Facebooku. Jak vlastně trénovat.

Trošku jsem tam odpověděl, ale ono to je děsně komplexní a protože na FB trávím čas zejména na telefonu, nechtěl jsem se o metodách tréninku nějak extra rozepisovat.

 

Tím že jsem si prošel snad každým vývojovým stupněm trénink – od čistého pocitu, po komplexní matematické analýzy, jsem se tak nějak ustálil na středu. Využívám oboje a stejně jako u tréninku se snažím o maximální efekt.

 

Efekt měříme nejen výsledkem, ale i vloženou investicí. Ať už časovou nebo finanční. A zdroje obojího jsou bohužel omezené.

 

Tento obsah je zařazen do PREMIUM ZONE. Předplatit si je možné články nebo bonusové pokračování podcastu, i samostatně. Samozřejmě tím podpoříte i kompletní tvorbu ať už zde na blogu či na Facebooku a InstagramuProsím . Nemáte přihlašovací údaje? Registrace

You may also like...

2 Responses

  1. Jarda napsal:
    Tento obsah je zařazen do PREMIUM ZONE. Předplatit si je možné články nebo bonusové pokračování podcastu, i samostatně. Samozřejmě tím podpoříte i kompletní tvorbu ať už zde na blogu či na Facebooku a Instagramu

Napsat komentář