Záznam z přednášky: tréninkové metody (slajdy + video)

Staré metody fungují  Evoluce  vs. Revoluce  Věda nám umožní vědět proč Nezahazovat vše staré     Každý je originál a funguje mu něco jiného   Jistě pravda – ale je dobré zjistit PROČ   Otázkou je, jaká je efektivita správě vybrané metody tréninku           Sebeblbější metoda bude fungovat, pokud se sportovec zlepší  Na tom není nic složitého, ale vysvětluje to, že někteří sportovci reálně vlastně nemusí trénovat a dobří jsou navzdory tréninku. Jen se ta metoda potkala s danou limitací – často psychologickou       Benefity silového / rychlostního tréninku – baví to ( někoho ) Lenoch dožene objem, pokud mu stačí málo např.     Časová složka limitace Kolik toho mám před sebou / za sebou Definice cílů a vrcholů (!)  ….a kdy to bude   Kompletní záznam je níže v Premium Zone dostupný po přihlášení. Podkladová data zařadím brzy jako samostatný článek

Pokračování je zařazeno do Premium zone.

Premium zone obsahuje veškerý obsah zde publikovaný, včetně všech článků, videí i podcastů. Členství je měsíční a lze kdykoliv zrušit.

Za jednu měsíční platbu lze tedy vše přečíst a shlédnout, budu ale samozřejmě rád za kontinuální a pravidelnou podporu tohoto projektu o tréninku.

Kompletní premium obsah je i na Patreonu

You may also like...